Search: Browse by Category:
FAQ Main Page > Domeinnamen
ASK QUESTION
Mag ik als minderjarige een .nl domeinnaam aanvragen?
 
Print
Tell a Friend
Author: Henri Udding
Views: 25
Votes: 0

 
Volgens artikel 3.2. van de SIDN mogen minderjarigen een .nl domeinnaam registreren indien de wettelijke vertegenwoordiger het registratiecontract meetekent.

Last update: 04:33 PM Tuesday, May 18, 2010

Related Questions: